Zamknij

Informacja dla studentów UR odbywających obowiązkowe zajęcia wychowania fizycznego w sposób zdalny25.03.2020 13:47

Informacja dla studentów UR odbywających obowiązkowe zajęcia wychowania fizycznego w sposób zdalny

Szanowni Studenci!

W tym trudnym czasie naszej "narodowej kwarantanny" życzę Wam,przede wszystkim, zdrowia,wytrwałości,spokoju ducha,patrząc w przyszłość z optymizmem i wiarą,że te trudne dni i tygodnie pozwolą nam jak najszybciej wrócić do normalnego i lepszego życia.

Nauczyciele Studium Wychowania Fizycznego i Rekreacji zobowiązani są do kontaktu z Wami za pomocą wszelkich komunikatorów i platform internetowych, proponując różne formy aktywności fizycznej, które należy wykonywać w domu.

Proszę, korzystajcie z tych propozycji, nie zaniedbując tym samym swojej sprawności fizycznej.

Tego rodzaju zajęcia są już realizowane, niemniej jednak zamieszczamy listę pracowników SWFiR UR wraz z kontaktami a-mail.

Pozdrawiamy. Dyrekcja SWFiR UR

W załączniku wykaz pracowników SWFiR wraz z adresem mailowym.

Pliki do pobrania:

Tweety na temat @UR_Rzeszow